DOPRAJTE SI MNOŽSTVO SKVELÝCH VÝHOD

V CENE MESAČNEJ SPLÁTKY

Profesionálna starostlivosť v servisoch

Predĺžená záruka zabráni nákladom navyše

Jazdite na zimných cestách bezpečne

Splátkový kalendár šitý na mieru

Nová ŠKODA KAROQ

Úspešné a praktické SUV s modernizovaným vzhľadom a technológiami

Vypočítajte si splátku, ktorá vám sadne na mieru, alebo si nechajte poradiť najbližším autorizovaným predajcom ŠKODA vo vašom okolí.

FLEXIBILNÉ FINANCOVANIE ŠKODA NaMIERU

POSTUP FINANCOVANIAPOSLEDNÁ SPLÁTKAPRÍKLAD FINANCOVANIA

Zvolíte si akontáciu 10 – 40 % z ceny

Každý mesiac zaplatíte nízku splátku

Sami sa rozhodnete, čo na konci splácania

Doplaťte zvyšnú sumu

Rozdeľte si ju na splátky

Vymeňte auto za nové

Vrátite nám auto

Toto môže byť vaša splátka

Vaše nové auto

Vzorový výpočet*

Bez ohľadu na to, akým spôsobom si nastavíte úvodnú akontáciu a dĺžku splácania, u nás máte istotu nízkej mesačnej splátky a garantovanej hodnoty na konci financovania.

Nové auto si teraz môžete dovoliť aj bez toho, aby ste siahali na úspory a vďaka širokému poistnému krytiu a servisu na 5 rokov sa nemusíte starať už naozaj o nič. Stačí tankovať.

S POISTENÍM PRE KAŽDÝ PRÍPAD

Modelový príklad financovania ŠKODA NaMieru cez ŠKODA Financial Services je pre model ŠKODA Karoq 1.0TSI Ambition 59kW  v cenníkovej cene 24.270€ vrátane DPH, pri úrokovej sadzbe 1,99%, dĺžke úveru 60 mesiacov, výške poskytnutého úveru 15.370€ a pri 37% akontácií (8.900 €) s ročným nájazdom 15 000 km. Počet splátok 60, prvých 59 splátok je vo výške 228,74 €, posledná splátka je vo výške 7.288,63€. Splátka zahŕňa povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie a poistenie schopnosti splácať splátky. Spracovateľský poplatok je 0 % z financovanej hodnoty, RPMN je 7,23%. Celková čiastka k úhrade s poistením 29.684,29€. Uvedené sumy sú s DPH. Financovanie zabezpečuje spoločnosť VOLKSWAGEN Finančné služby Slovensko, s.r.o.